DERİN SADELİK : DERİN TONLARLA YALINLIĞI YENİDEN KEŞFEDİN

Geçtiğimiz hafta yeni renk koleksiyonumuz “Denge”den sizlere kısaca bahsetmiştik. Bildiğiniz gibi her sezon koleksiyonumuz farklı temalardan oluşuyor. Bu sene de üç farklı tema, üç farklı renk paleti bize eşlik ediyor. Bu haftanın teması ise Derin Sadelik! Yalın, ölçülü, geometrik ve özgün.
Sadeliği Sadece Açık Tonlarda Aramayın:
Sadelik denince belki de aklınıza hep beyaz tonları veya açık nötr tonlar geliyor değil mi? Denge’nin Derin Sadelik temasıyla, sadeliği derin gri tonları ve sarılarla yeniden keşfedebilirsiniz. Derin Sadelik paletinden hangi rengi seçerseniz seçin, yalın bir atmosferi yakalayabilirsiniz. Bırakın açık tonlar koyu grileri ve sarıları tamamlasın. Üstteki resim: Koyu renk duvar: 1434 Elegant, Açık renk duvar: 1624 Skylight Gri tonlarınıza eşlik edecek beyaz tonu 1624 Skylight, içinde çok hafif sarılar barındırıyor. Böylece daha sıcak bir atmosfer yaratmak mümkün.
1973 Objective
1973 Objective, en sevdiğimiz gri tonlarından biri! İçerdiği hafif sarı tonuyla sıcak bir mekan yaratabilirsiniz. Gri tonlarından “soğuk olur” diye çekinenler için birebir! Bir çok renkle bir arada rahatlıkla kullanabilirsiniz.
1462 Evening Sky
1462 Evening Sky, zarif ve koyu bir gri… 1024 Yıldız Tozu, 1032 Duman, 1391 Lys Antikkgrå, 1973 Objective ve 1877 Valmuefrø ve 1434 Elegant renkleriyle bir arada kullanabilirsiniz.
Duvar: 1434 Elegant
Koyu, asil ve sıcak bir gri! Evinizin girişi veya oturma odasında öne çıkarmak isteyeceğiniz bir duvarda çok güzel duracaktır. Pirinç ve bakır aksesuarlar ve mermerlerle bir arada rahatlıkla kullanabilirsiniz. 1434 Elegant ayrıca bir çok renkle uyum içinde! Sarı tonları, yeşil, turuncu, kırmızı veya mavi… İstediğiniz renkle bir arada kullanabilirsiniz. Soğuk griler hariç!
9938 Blackened Black
Hafif gri tonları barındıran yumuşak bir siyah düşünün… Özellikle evlerinde kontrastlara, koyu tonlara yer vermek için güzel bir seçenek. İster siyah-beyaz, ister farklı kontrastlar… Bir çok renkle bir arada kullanabileceğiniz zarif bir ton…
1864 Anonymous
Yumuşak ve içinde hafif yeşil tonları barındıran pastel bir toprak sarısı… Pastel toprak tonları her zaman canlı sarılara göre daha zarif algılanırlar. Beraber kullanacağınız gri ve siyah tonlarıyla mekanlarınıza minimalist bir hava verecektir.
10246 Velvet
Daha açık ve pastel bir amber sarısı tonu… Beyaz, gri ve siyah detayların yanında sofistike ve ferah bir hava verecektir. 1624 Skylight, 1001 Egghvit, 1453 Bomull, 1108 Lotus ve 1625 Sjel gibi sıcak beyazlarla; 254 Magnolia, 1171 Lys Provence ve 10248 Olivelunde gibi sıcak toprak tonlarıyla uyumlu olacaktır.
1108 Lotus
Yumuşak, sıcak ve hafif sarıya doğru bakan bir beyaz tonu. Farklı renklerle bir araya geldiğinde içindeki gri tonları da gözünüze çarpacaktır. Hem 10246 Velvet ve 1864 Anonymous gibi sarılarla uyumlu, hem de beyaz tonlarıyla bir arada kullanabileceğiniz bir ton. 9918 Kaymak, 8395 Hvit Komfort, 1624 Skylight, 1001 Egg Hvit ve 1454 Bomull gibi beyazlarla da bir arada kullanabilirsiniz. Maskülen, zarif ve sade bir ortam için Derin Sadelik paletinin tonları bu hafta sizlerle!

Haftaya“Denge”den Taze Başlangıçlar renk paletimizle karşınızda olacağız

DERİN SADELİK : DERİN TONLARLA YALINLIĞI YENİDEN KEŞFEDİN
DERİN SADELİK : DERİN TONLARLA YALINLIĞI YENİDEN KEŞFEDİN
DERİN SADELİK : DERİN TONLARLA YALINLIĞI YENİDEN KEŞFEDİN
DERİN SADELİK : DERİN TONLARLA YALINLIĞI YENİDEN KEŞFEDİN
DERİN SADELİK : DERİN TONLARLA YALINLIĞI YENİDEN KEŞFEDİN
DERİN SADELİK : DERİN TONLARLA YALINLIĞI YENİDEN KEŞFEDİN