KONFORUN YENİ HALİ

KESİŞİM
Konforun Yeni Hali
Modern hayatın beraberinde getirdiği yoğunluk ve karmaşayı, evimizde yarattığımız huzur veren köşelerle dengeliyoruz. 2014 koleksiyonu “Kesişim”den, “Konforun Yeni Hali” tonları, arayışında olduğumuz sadeliği, sakinliği ve dinginliği yaşam alanlarımıza taşıyor. İskandinav sadeliği ve Japon dinginliğini harmanlayan bu özel 8 renkle mekanlarımızda dengeli renk geçişlerini yaratabiliyoruz.
Yılın trend renklerinden mavi, bu kez, dinlendirici pastel tonuyla karşımıza çıkıyor. Organik aksesuarlar, keten gibi doğal kumaşlar ve malzemelerle “Konforun Yeni Hali”nin pastel tonları birbirini tamamlıyor. Hay Design ve Normann Copenhagen gibi bir çok iskandinav tasarım markasında karşımıza çıkan pudra pembesi, su yeşili ve grinin yumuşak tonları “Konforun Yeni Hali”nde sizleri bekliyor.
“Konforun Yeni Hali”nde, mavi-yeşil tonlarından iki farklı renge yer verdik: “6315 Su Yeşili” ve “6325 Denge”.
Renk seçimi yaparken, mutlaka mekanınızın özelliklerini de göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz. Odalarınız arasındaki geçişleri, dikkati üzerine çekmek istediğiniz bir objeyi, renklerle ortaya çıkarabilirsiniz.
“Konforun Yeni Hali”ni bizim için yeniden yorumlayan, tasarımlarını çok severek takip ettiğimiz Rumisu´nun yaratıcısı Pınar Yeğin ve Deniz Yeğin İkişık’ın tercihleri Asil, Pudra ve Ametist renklerinden yana oldu. Çocuksu, eğlenceli ve zarif tasarımlarıyla naifliği ve huzuru yansıtan Pınar Yeğin ve Deniz Yeğin İkiışık, “Konforun Yeni Hali”nin tonlarıyla romantik, huzurlu ve çocuksu bir mekan yarattılar. Evlerinden getirdikleri kendi çizdikleri desenleri, portre yastıkları, bit pazarından buldukları hikayesi olan küçük objeleri, eskicilerden aldıkları aydınlatma elemanlarını, deri ahşap sandıkları ve eskilerden kalma orjinal thonet sandalyeleri kullandılar.

KONFORUN YENİ HALİ
KONFORUN YENİ HALİ
KONFORUN YENİ HALİ
KONFORUN YENİ HALİ
KONFORUN YENİ HALİ
KONFORUN YENİ HALİ
KONFORUN YENİ HALİ
KONFORUN YENİ HALİ