2014 GLOBAL RENK KOLEKSİYONU

Jotun, 2014 Global Renk Koleksiyonu "Kesişim"i gururla sunar. Jotun Global Renk Uzmanı Lisbeth Larsen.
Jotun Global Renk Uzmanı Lisbeth Larsen´nin tasarladığı ve mekanlara yeni bir ruh ve enerji katacak renkleri bir araya getiren 2014 Jotun Renk Koleksiyonu, üç farklı temadan oluşuyor. Koleksiyonun en önemli özelliği tüm renklerin birbiriyle mükemmel uyumu yakalayacak şekilde tasarlanmış olması. Böylece hangi renkleri bir arada kullanmaya karar verirseniz verin, eşsiz bir uyum sizi bekliyor olacak.
"Kesişim" Renk Koleksiyonu
Günümüzün akımları, kişiselleştirilmiş mekanlar, yaratıcılık ve bize özel renk kullanımlarıyla şekilleniyor. Jotun, yeni renk koleksiyonunda bu akımların kesiştiği sıcak, özgün ve kendi hikayemizi yansıtan mekanlar yaratabileceğimiz renkleri üç palette bir araya getiriyor.
Konforun Yeni Hali
Daha huzurlu ve dingin bir mekan arayışındaysanız, Konforun Yeni Hali´ndeki doğal ve pastel tonları tam size göre. Konforun yeni hali, sadeliği ve sakinliğini simgeliyor. İskandinav sadeliği ve Japon dinginliğini yansıtan tonlarla mekânınız hayat buluyor. Organik şekiller, doğal objeler ve yumuşak kumaşlarla, Konforun Yeni Hali pastel tonları birbirini tamamlıyor.
Stile Yolculuk
Stile Yolculuk, sizleri büyüleyici bir maceraya doğru bir seyahate çıkarıyor. Her seyahatimizden küçük bir hatıra ile evimize geri dönüyoruz. Belki bir biblo, belki de güzel bir tablo... Her şehrin her kültürün farklı bir tarzı olsa da beraberimizde getirdiğimiz tüm bu eşyaları evimizde uyumlu bir şekilde bir araya getirebiliyor, kendi yorumumuz ile şekillendirebiliyoruz. İşte Stile Yolculuk paleti farklı tarzların uyumlu bir şekilde bir arada kullanımından ilham alıyor. Derin nüanslar, sofistike tasarımlar, yumuşak kadifeler, koyu ahşaplar ve altın tonlarının olağanüstü ahengiyle bir araya geliyor. ‘‘Stile Yolculuk’’ta yeni kültürlerin zenginliğiyle dolu hatıraları, mekânlara yansıtılıyor.
Şehrin Yansımaları
Şehrin Yansımaları, biraz daha maskülen, biraz daha şehirli bir koleksiyon! Ahşap gibi doğal materyallerin ve vintage aksesuarların bir araya geldiği biraz da endüstriyel bir dünya düşünün! Şehir hayatında hem fonksiyonel hem de huzur dolu bir mekan oluşturan bir koleksiyon.

2014 GLOBAL RENK KOLEKSİYONU
2014 GLOBAL RENK KOLEKSİYONU
2014 GLOBAL RENK KOLEKSİYONU
2014 GLOBAL RENK KOLEKSİYONU