YAKINDA! JOTUN 2014 GLOBAL RENK KOLEKSİYONU

Renkler, günümüz mekanların belkemiğidir, mekanların ruhunu yansıtır. Evlerimiz için herşeyin en güzelini seçmeye çalışırız. En son trendler, arkadaşlarımızın evleri, gittiğimiz şehirler..Hafızamıza kazınan herşeyi evimizde yansıtmaya çalışırız. Jotun’un 2014 Global Renk Koleksiyonu ile, zamanın renkleriyle size özel mekanlar yaratmak mümkün. 2014 global renk koleksiyonunu tasarlarken, Jotun’un farklı ülkelerden bir araya gelen renk ve trend uzmanlarımız, tüm dünyada mekanlara enerji katacak renkleri bir araya getirdiler. Bu yeni koleksiyon, 3 farklı temadan oluşuyor: Stile Yolculuk, Şehrin Yansımaları ve Konforun Yeni Hali. Bu üç farklı renk paletini, 3 farklı isim bizler için yeniden yorumladı ve tasarladı. Onların gözünden, yeni renk koleksiyonumuza göz atmaya ne dersiniz? Bu isimlerden ilki “Rumisu“: Birbirinden yetenekli iki kız kardeş Pınar Yeğin ve Deniz Yeğin İkiışık!
Yarattıkları muhteşem kahramanları ipek eşarplara yansıtıyorlar.
“Konforun Yeni Hali”ni Rumisu’nun yaratıcısı, Pınar Yeğin ve Deniz Yeğin İkiışık tasarlıyor!
Rumisu’nun, Jotun’un yeni renk koleksiyonu Kesişim’den ilham alarak yaptığı illüstrasyonlar;

“Konforun Yeni Hali” paletinden “Denge”


“Stile Yolculuk” renk paletinden “Limon Küfü”


“Şehrin Yansımaları” renk paletinden “Alaz”


Konforun Yeni Hali: Pınar Yeğin


Konforun Yeni Hali: Deniz Yeğin


“Stile Yolculuk” renk paletini, tattığımız en güzel yemekleri yapan “The Food Project” in kurucusu şef “Ayşe Dilek” yeniden yorumluyor.

Rumisu’nun gözünden; The Food Project – Ayşe Dilek


“Şehrin Yansımaları”nı da en cool fotoğrafçı Emre Doğru yorumlayacak. Emre, bu sene Elle Style Awards’da yılın fotoğrafçısı seçildi!

Rumisu´nun gözünden Emre Doğru

YAKINDA! JOTUN 2014 GLOBAL RENK KOLEKSİYONU