FENOMASTİC HYGİENE

Dayanıklı, ve yıkanabilir bu boya; farklı türlerdeki bakteri ve mantarların türemesini ve yayılmasını engeller. Fenomastic Hygiene gelişmiş HCT formülasyonu ile düşül alev yayılımı, uzun ömürlü renk kalıcılığı ve kolay temizlenebilir yapısı ile mutfak ve banyolarınız için de ideal.
Fenomastic Hygiene Emulsion Silk
Fenomastic Hygiene Emulsion Silk yüksek kalitede, saf akrilik, su bazlı iç cephe boyasıdır. Düşük uçucu organik bileşik (VOC) değerine sahip olması sayesinde iç ortamdaki hava kalitesine katkıda bulunur. Fenomastic Hygiene Emulsion Silk, gelişmiş HCT formülasyonu ile 1mm´ye kadar olan kılcal çatlakları köprüler. Yüksek örtücülük, yıkanabilme, pürüzsüz yüzey ve ipek mat görünüm oluşturabilmesi sayesinde üst kalitede bir bitiş sağlar. Fenomastic Hygiene Emulsion Silk küf ve mantar oluşumuna karşı dayanıklı olup düşük alev yayılımına sahiptir. Ürün, Alkil Fenol Etoksilat (APEO) ve Formaldehit içermez. İç cephelerdeki beton, sıva, alçı levha, beton levha, macun, cam tekstil duvar kağıdı yüzeylerde; duvar ve tavanlarda kullanıma uygundur.
Sertifikalarından bazıları:
Determination of Crack Bridging Ability(Çatlak Köpürleme Kabiliyeti) - Taywood Engineering,UK.
Surface spread of Flame Certificate (Yüzey Alev Yayılımı) - Warrington Fire Research,UK.
Antifungal (Küf ve Mantar Oluşumuna Karşı Direnç) - Industrial Microbiological Services Ltd. UK.
Fenomastic Hygiene Emulsion Matt
Fenomastic Hygiene Emulsion Matt yüksek kalitede, saf akrilik, su bazlı iç cephe boyasıdır. Düşük uçucu organik bileşik (VOC) değerine sahip olması sayesinde iç ortamdaki hava kalitesine katkıda bulunur. Yüksek örtücülük, yıkanabilme, pürüzsüz yüzey ve ipek mat görünüm oluşturabilmesi sayesinde üst kalitede bir bitiş sağlar.Fenomastic Hygiene Emulsion Matt aynı zamanda bakteri ve küf oluşumuna karşı da dayanıklıdır. Ürün, Alkil Fenol Etoksilat (APEO) ve Formaldehit içermez. İç cephelerdeki beton, sıva, alçı levha, beton levha, macun, cam tekstil duvar kağıdı yüzeylerde; duvar ve tavanlarda kullanıma uygundur.

FENOMASTİC HYGİENE
FENOMASTİC HYGİENE